Jak kupić dobrą smycz dla twojego pupila?

Kołdry na każdą okazję
23 sierpnia, 2019
torba skórzana męska
Torba skórzana męska – postaw na prestiż
5 grudnia, 2019

Jak kupić dobrą smycz dla twojego pupila?

Sklepy z akcesoriami dla zwierząt często przepełnione są różnorodnym asortymentem, z których klienci nie zawsze wiedzą co wybrać. Dziś podpowiemy więc, jaką smycz kupić naszemu pupilowi. Jakie są najmodniejsze oraz najwygodniejsze wzory dla psiaków? Gdzie szukać dobrych jakościowo i wytrzymałych smyczy? Zapraszam poniżej. Naprawdę warto.

  1. Jakie smycze dostępne są w sklepach?
    By spacery z psiakiem były przyjemnością, bez względu na to jakiej rasy oraz jakiej wielkości pupila posiadamy, należy zainwestować w dobrą jakościowo, wytrzymałą i solidną smycz. W sklepie z akcesoriami znajdziemy smycze dla psów regulowane lub taśmowe, które mogą być materiałowe lub skórzane. Tutaj, właściciel psa może wybrać jej długość. Im większy pies, zazwyczaj właściciele wybierają smycze skórzane, regulowane i krótsze. Gdy psy są mniejsze – stawia się raczej na długie smycze taśmowe.
  2. Na co warto zwrócić uwagę?
    By smycz dla psa posłużyła jemu (jak i właścicielowi) przez co najmniej kilka dobrych lat – warto zainwestować w dobrą jakościową smycz od sprawdzonego producenta. Właściciel w tym momencie powinien również zwrócić uwagę na pewne elementy, które sprawiają, że jemu łatwiej prowadzić psa. Chodzi tu bowiem np. o wygodną i komfortową rączkę (np. z miękkim podbiciem), elementy amortyzujące, które sprawdzają się niezwykle mocno w momencie szarpana nas przez psiaki, solidne zapięcie (najlepiej metalowe), które często jest zapinane i odpinane, elementy odblaskowe (przydadzą się szczególnie, gdy spacerujemy z psem po zmierzchu w miejscach, gdzie jeżdżą auta) oraz co równie ważne – design dopasowany do psa. Smycze dla psów to jeden z tych bowiem elementów, który zdecydowanie dodaje klasy i stylu każdemu naszemu czworonogowi.
  3. Ceny
    Smycz dla psa kosztuje od kilkudziesięciu zł wzwyż. Dobrą smycz od sprawdzonego producenta można kupić już za około 100 – 200 zł. Co ciekawe, producenci smyczy oferują również specjalistyczny asortyment np. dla biegaczy, którzy chcą by w codziennym joggingu towarzyszył im ich pupil. Taka smycz to wydatek rzędu około 100 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *